Propagační výstava koček Trutnov 2006

Dne 16.9.2006 se konala v Trutnově po letech opět výstava koček, kterou pořádala naše organizace. Nešlo o žádnou soutěžní výstavu (i když malá soutěž přece jen byla vyhlášena), cílem bylo ukázat Trutnovu a okolí, že se kočky stále těší naší oblibě a hlavně že také existují i jiné kočky než obyčejné mourinky.

Výstava se těšila velkému zájmu, odhadem se přišlo podívat téměř tisíc lidí. Každému se nějaká kočička líbila, a každý měl možnost pro svou favoritku či favorita hlasovat v anketě diváků. Byly zde zastoupeny jak kočky domácí, tak i řada plemen ušlechtilých koček. Návštěvníci mohli vidět kočky britské, perské a exotické, mainské mývalí, ze vzácnějších plemen potom siamské, devon rexe, sibiřské, somálské a sphynxe.

Divákům se nejvíce líbil mainský mývalí kocourek AMON-RA MAIN BASTET Radky Kašparové. Na druhém místě se umístila britská modrá kočička ČIKUNKA Enid Jindrové. Na třetím místě skončila britská "whiskas" kočička CINDY DEA FÉLÉS Markéty Svobodové.

Čestnou cenu získal desetiletý siamský kocourek SAŠA Luďka Pachla. Zvláštní cenu obdržel exotický kocourek CH CICCIO PANTHERA Olgy Lešákové za to, že je otcem řady nadějných a na výstavách úspěšných koťat.


Děkuji všem, kteří fotili a poskytli fotografie. Fotek z výstavy je samozřejmě mnohem víc, zde jsou umístěny ty nejpovedenější.


Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě