VÝSTAVA HRADEC KRÁLOVÉ

O víkendu byli zástupci naší organizace na Mezinárodní výstavě koček v Hradci Králové. Vystavovatelé a jejich zvířata a úspěchy budou uvedeny níže.

Podpořit nás přišla Iva Hrůzová a Zdena Heringová z Trutnova. V neděli s Martinou Novákovou přijela i její dcerka a neteř Klárka. Holkám to moc slušelo.

Výstava byla moc pěkná, měla rychlý spád, atmosféru Velikonoc doplnila výzdoba čerstvými květinami a velikonočními vajíčky.


Sobota 11.4.2009

Kiss Kiss Jamren*PL - EXO c - V1, CAC, NOMINACE - Hana Podhajská IC.Una Bell Panthera*CZ - EXO j - V1, CAGCIB - Hana Podhajská IC.Zhesika Rex Panthera*CZ - DRX n 21 - V1, CAGCIB, NOMINACE - Hana Podhajská Uni Cate Panthera*CZ - PER n - V1, CAC - Žaneta Šťastná Vulcan Panthera*CZ - DRX ds 02 21 - V1, CAC - Jitka Godárová - dodělal titul CHAMPION - gratulujeme Chrisi Gummoo Blue Butterfly - DRXw 62 - V1, tř.ml. - Jitka Godárová

Neděle 12.4.2009

Kiss Kiss Jamren*PL - EXO c - V1, CAC - Hana Podhajská

IC.Una Bell Panthera*CZ - EXO j - V1, CAGCIB - Hana Podhajská

IC.Zhesika Rex Panthera*CZ - DRX n 21 - V1, CAGCIB, NOMINACE - Hana Podhajská

Uni Cate Panthera*CZ - PER n - V1, CAC - Žaneta Šťastná

CH.Vulcan Panthera*CZ - DRX ds 0221 - V1, CACIB - Jitka Godárová

Chrisi Gummoo Blue Butterfly - DRX w 62 - V1, tř.ml. - Jitka Godárová

Bunny Velouté*CZ - EXO e - V1 - Martina Nováková

Cácorka Velouté*CZ - EXO e33 - V1, CAC - Martina Nováková

Ingo Ruellia*CZ - PER d 33 - V1, tř. ml. - Martina Nováková

Xenie Murray*CZ - PER a 33 - V1, CAC - Martina Kordačová - dodělala titul CHAMPION - gratulujemeKočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě Kočka na výstavě